Bike T-shirt "BLUE MINION" Woman

129,00 zł

New product

Available

Add to compare
Category: Bike t-shirts.
Tag:
minion_sketch.jpg

IT’S SKETCHED

Każdy szczegół projektu został ręcznie naszkicowany. Proces powstawania nowego projektu w WINTERTAL trwa średnio 6 tygodni – to długo, ale w nagrodę dostajesz absolutnie wyjątkowe i unikalne produkty.

minion_details.jpg

ZAWSZE W FORMIE

Tylko dzięki zastosowaniu unikatowej technologii mogliśmy idealnie odzwierciedlić każdy detal autorskiego projektu – odręczne kreski, przetarcia, cieniowanie sprawiają wrażenie wykonanych bezpośrednio na bawełnie. Naniesiona dekoracja jest wyjątkowo trwała, a kolory żywe i intensywne.

ZAWSZE W CZOŁÓWCE

W filozofii marki WINTERTAL zapisane są wyłącznie krótkie serie. Wyróżnisz się w tłumie nie tylko dzięki genialnej grafice na piersiach. Małe nakłady produkcyjne to gwarancja, że należysz do wąskiego grona wtajemniczonych. I tak będzie już zawsze.

ZNAK WILKA

Znakiem rozpoznawczym rodziny WINTERTAL jest włochaty czerwony wilk, wykonany w technologii FLOCK. Nosząc nasze t-shirty nosisz wilka na karku.

NOŚ SIĘ ZDROWO

Dbamy o selektywyny dobór materiałów najwyższej jakości. Nasza bawełna pochodzi w 100% z ekologicznych upraw, a cały proces produkcyjny odbywa się z poszanowaniem praw pracowniczych. Nasze produkty nie uczulają, są naturalnie miękkie i przyjemne w użytkowaniu. Włożyliśmy sporo pracy w to, abyś pokochał tą jakość.

SZANUJ WILKA

Do każdego produktu dołączamy zestaw wskazówek, jak o niego zadbać. Kilka prostych zasad pozwoli ci zachować pierwotne właściwości naszego produktu.

NIESPODZIANKA BARDZIEJ CIESZY

Nieważne czy robisz prezent sobie czy znajomym, zamów dodatkową opcję opakowania ozdobnego. Możesz również dołożyć dedykację. Radość z produktu będzie co najmniej podwójna.

ProductT-shirt
ShapeSlim fit
Textile90% cotton 10% strech
Weight180g
ExtrasWintertal's wolf in flock technology on the neck, 2 Wintertal stickers

Grade 
04/29/2020

:)

Rewelacja! Świetne wykonanie, materiał wysokiej jakości, rozmiar i kolor zgodny z opisem. Wszystko na plus :)

  Grade 
  11/01/2017

  lukkast

  Very nice! :)

   Grade 
   07/25/2017

   Świetna koszulka

   Rewelacyjna koszulka, świetnie wykonana, bardzo dobra jakościowo. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

    Write your review!

    Write a review

    Bike T-shirt "BLUE MINION" Woman

    Bike T-shirt "BLUE MINION" Woman